Cуки
Junior class
CONNECTION SILJANS ROYAL BALLET ( Bonitos Companeros Rintintin & Bonitos Companeros Oh L'Amour ) - exc , SA , VASERT , Best Junior Bitch , Best Bitch 2
CRAWFORD DONNA CON TE ( Crawford Monte Carlo & Crawford Donatella ) - vg
HELANDROS DREAM PEARL ( Aranel A Classic & Helandros Vivien Lee ) - exc , SA , Best Junior Bitch 2 , Best Bitch 4
HELANDROS CHANTILLY LACE ( Angel's Pride Harrisson & Ramsan Tilda-Mai ) - exc, Best Junior Bitch 3 MANDOLIC ROYAL SERENADE ( Liane's Keep Smiling & Mandolic Royal Mermaid ) - exc , Best Junior Bitch 4 MAGICTREES DEBUT GIRL ( Crawford Cuba Libre & Babbler's Love Song ) -exc
PANDA'S ROBERTA BLACK ( Vouges Unlimited & Panda's Flash Primrose ) - vg
ROSSBELL'S I HAVE A DREAM ( Blenmarin Zuki & Rossbell's Dream Come True ) - vg
ROSSBELL'S SWEET BOHEMIAN LADY ( Aneridee Bohemian Knight & Sweet Lady Dobry Rok ) - exc WAUHTIPYÖRÄN FLASHBACK ( Cabaret de L'angelarde & Wauhtipyoran Voodoo Vamp ) - exc
Intermedia class
ARANEL GALAXIE ( Miletree Constellation & Aranel Electra ) - exc 1, SA
LAKÖREN'S CINNAMON DREAM ( Smokey Joe Du Chateau Noblesse & Lakoren's Beauty Brunette ) - vg
MUPPU'S LITTLE LAYLAY ( Lymrey Hi Moon & Artblen Lovely Daisy ) - exc 2
Open class
ANERIDEE SALSA PASSION ( Cisosan Super Agent & Aneridee Noble Nefertari ) - exc 4
ANNCOURT LALIQUE ( Lymrey Hi Moon & Anncourt Lorraine ) - exc
CAVADI FIRST PARTY GLITTER ( Panda's Don Dilbert & Panda's Jet Cecilia ) - exc
ELIITIN EBONY CHARLOTTE ( Linvid Kissin'cousin & Eliitin Ebony Cecile ) - vg
GILLESPIE NOBODY'S PERFECT ( Lymrey Hi Moon & Gillespie No Nonsense ) - exc
LEHTIKUMMUN DELICATE BLOND ( Panda's Oscar Wilde & Crawford Glam Grace ) - exc
NARAYA AMARYLLIS ( Cabaret de L'angelarde & Babbler's Pick Me Up ) - exc 2, SA
RAMSAN EYES TO MY HEART ( Longbody's River Rat Race & Ramsan Raspberry-Mix ) - exc 1 , SA , R.CACIB , Best Bitch 3
RAMSAN ELÁ ELÁ ( Longbody's River Rat Race & Ramsan Raspberry-Mix ) - exc 3 , SA
RAMSAN GOURMET BOUCHEÉ ( Simon Tries Biely Demon & Ramsan Vanity Muse ) - vg
ROSSBELL'S MOON MISSION ( Alberto Dobry Rok & Rossbell's Moon Serenade ) - exc
Champion class
BRAITLAIT OF MOSKOU SWEET KISS IN MOONLIGHT(Lymrey My Boy & Tosca Gorska Fantazja ) - exc 4
CRAWFORD ROYAL RUSE ( Homerbrent Silvester & Crawford Royal Toy ) - exc
CARUS GEMINI'S CINNAMON ( Babbler's Paddington & Yabber Kiera ) -exc 2
HELANDROS VIVIEN LEE ( Crown Hunter Paddington & Helandros Ace Rearl ) - exc 1 , SA, SERT , CACIB , Best Bitch , Best of Breed
HELANDROS QUEEN OF THE NIGHT( Angel's Pride Up To The Sky & Sheena Tries Biely Demon ) - exc
LAWLIERS CACTUS BITE ( Clopsville Drambuie & Laritin Cheyenne Ayasha ) - exc 3 , SA
SONZA'S AIRONMAIDEN ( Adonis Du Nid Du Faisan & Liisanpirtin Ulriikka ) - exc
RAMSAN OLA DE ISORA ( Simon Tries Biely Demon & Ramsan X'Alone ) - exc
Veteran class
ANERIDEE RAINBOW GLITTER ( Wauhtipyoran One And Only & Fontelania Touch Of Class ) - exc , SA , Best Veteran
GILLESPIE DREAM DESIGN ( Hurleaze Party Boy & Tasset Toyah Wilcox ) - exc 2 , SA
MARJANIEMEN AURORA ( Rucksbury Royal Revenge & Marjaniemen Musta Venus ) - exc 3